Skip Ribbon Commands Skip to main content

Najczęstsze pytania

Tutaj zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

01

Dlaczego w pieczątce trzeba wymieniać wkładkę tuszującą?

Wkładkę tuszującą w pieczątce trzeba wymienić, gdy odbicie przestaje być wystarczająco intensywne. Odpowiednią wkładkę tuszującą można kupić w sieci Partner Trodat. Lista punktów dostępna pod adresem www.pieczatki.pl.

02

Gdzie mogę kupić pieczątkę?

Pieczątki Trodat z wykonanym z największą starannością odbiciem możesz kupić w autoryzowanych punktach sieci Partner Trodat. Adresy punktów Partner Trodat znajdziesz na stronie www.pieczatki.pl.

Możesz także zmówić pieczątkę Trodat z indywidualnym odbiciem korzystając z formularzy zamówień na stronie www.pieczatki.pl lub znajdź najbliższy punkt na liście autoryzowanych stemplarzy Trodat.

03

Gdzie mogę kupić zapasową wkładkę tuszującą lub złożyć zamówienie online?

Odpowiednią wkładkę tuszującą można zamówić w sieci Partner Trodat. Adresy punktówe dostępne sa na stronach: www.pieczatki.pl lub w wyszukiwarce uTypia Online Shop.

04

Jak działa pieczątka automatyczna?

Pieczątka samotuszująca ma wbudowaną płytkę tuszującą. Przy każdym odbiciu pieczątki dozuje ona tusz na płytkę tekstową. Dzięki temu pieczątki te są bardzo praktyczne i czyste w stosowaniu.

05

Jak najłatwiej dobrać odpowiednią pieczątkę?

Trodat oferuje pieczątki wysokiej jakości o najróżniejszych zastosowaniach – w biurze, w domu i w podróży.

Aby dowiedzieć się, jaka pieczątka odpowiada Twoim potrzebom, kliknij link „Znajdź produkt“ na stronie Trodat. Odpowiadając na kilka pytań, dowiesz się, który produkt jest najlepszy dla Ciebie.

06

Jak prawidłowo ułożyć płytkę tekstową w drukarence?

Najpierw należy zamknąć pieczątkę. Następnie za pomocą pensety (dołączona do zestawu) ułożyć poszczególne czcionki (litery) na płytce. Należy dopilnować, aby obraz na płytce stanowił lustrzane odbicie pożądanego odbicia, tzn. aby był ułożony od prawej do lewej.

07

Jak się wymienia wkładkę tuszującą w pieczątce?

To zależy od pieczątki. W zależności od modelu, wkadki usuwa się przez naciśnięcie lub pociągnięcie. W zakładce Wskazówki można znaleźć szczegółowe instrukcje obrazkowe dla wszystkich różnych modeli pieczątek.

08

Trodat oferuje pieczątki neutralne dla środowiska. Co to znaczy?

Produkt jest neutralny dla środowiska, jeżeli nie zmienia bilansu CO2 w atmosferze. Produkt taki nie przyczynia się do emisji dwutlenku węgla, ewentualnie wpływ tego produktu na emisję CO2 jest neutralizowany pomocą środków kompensacji środowiskowej.

W procesie produkcji Original Printy 4.0, emisja gazów została zredukowana w maksymalnym możliwym stopniu. Pozostała emisja została zrekompensowana przez udział naszej firmy w projektach na rzecz ochrony środowiska pod Gold Standard, rekomendowanych przez organizację WWF®. Więcej informacji na temat pieczątki można znaleźć w zakładce Printy.