Skip Ribbon Commands Skip to main content

Trodat Polska

Trodat GmbH z siedzibą w Austrii to jeden z największych europejskich producentów artykułów stemplarskich. Na początku września 2002 utworzona została, w ramach grupy Trodat, polska spółka córka - Trodat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

 

We wstępnych założeniach jedynym obszarem działalności firmy była dystrybucja produktów stemplarskich firmy Trodat. Jednakże w celu zapewnienia klientom szerokiej oferty związanej z artykułami stemplarskimi firma przyjęła do dystrybucji także tusze biurowe i specjalistyczne marki Noris, numeratory i datowniki marki Reiner​.

 

W marcu 2003 po udanych negocjacjach z japońską firmą Uni Mitsubishi Pencil, podjęta została decyzja o wprowadzeniu do dystrybucji produktów piśmienniczych Uni. Dystrybucja produktów tej marki stanowi obecnie jeden z głównych filarów działalności firmy Trodat Polska. Produkty Uni tak jak produkty marki Trodat odznaczają się bardzo wysoką jakością i stanowią tzw. „górną półkę„ w swojej klasie.

 

Jako przedstawiciel producenta Trodat Polska zapewnia pełną ofertę produktów Trodat od popularnych pieczątek samotuszujących z serii Printy, poprzez wytrzymałe, metalowe pieczątki szkieletowe z serii Professional Line aż po pieczątki kieszonkowe Mobile Printy.

 

Każda pieczątka Trodat przechodzi serię testów na wytrzymałość, które obejmują nie tylko działanie produktu, ale również trwałość materiałów użytych przy jego produkcji. Pieczątka Trodat Printy nie zostaje dopuszczona do sprzedaży, dopóki nie jest w stanie wytrzymać 100 000 uderzeń, natomiast pieczątka z serii Professional Line - ponad 400 000 uderzeń (częstotliwość - 200 uderzeń/minutę).

 

 

                            

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

Trodat Polska Sp. z o.o.

ul. Marywilska 22

03-228 Warszawa

Tel.: 22 339 36 00

Fax.: 22 339 36 01

E-mail: handel@trodat.net