Skip Ribbon Commands Skip to main content

PRODUKCJA

Produktion und Technik

   

Trodat jest w liderem innowacyjności i wyznacza trendy na światowym rynku. Aby sprostać tej roli, Trodat przeznacza dużo czasu i środków na badania i rozwój. Ulepszanie istniejących produktów pod względem funkcjonalności i budowy jest niezbędne. Ponadto, firma Trodat stale pracuje nad nowymi pomysłami i ich wdrożeniem, wykorzystując własny zespół badawczo-rozwojowy oraz międzynarodowe agencje inżynieryjne.

Trodat Design 

PROJEKTOWANIE I ROZWÓJ PRODUKTÓW

 

Trodat współpracuje z renomowanymi agencjami projektowymi opracowując najnowsze rozwiązania technologiczne, odpowiadające trendom panującym na międzynarodowym rynku. Przewaga technologiczna i efektywność energetyczna odgrywają decydują rolę nie tylko na etapie projektowania produktu, lecz również w całym procesie produkcyjnym. Nasza firma potwierdza pozycję lidera w dziedzinie innowacji stosując na przykład wysokowydajne folie do projektowania powierzchni pieczątek Nowy Printy  – jest to rozwiązanie unikatowe w świecie pieczątek.

 

Co więcej: Nowy Printy  jest całkowicie neutralna dla środowiska poprzez oszczędność energii w całym łańcuchu procesu, poczynając od surowców, poprzez metody i systemy produkcji, po gotowy produkt.

 

 Trodat Produktion  

 

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE SYSTEMY PRODUKCYJNE:
JAKOŚĆ I WYDAJNOŚĆ 

Do międzynarodowego sukcesu Trodat przyczynia się nie tylko przewaga innowacyjności, lecz również ambicja ciągłego wyprzedzania konkurencji pod względem technologii produkcji.
Wykwalifikowani pracownicy są tutaj podstawą.

W firmie wprowadzono również najnowszą generację w pełni zautomatyzowanych systemów produkcyjnych – od projektu poprzez budowę do zastosowania końcowego. W produkcji koncentrujemy się zawsze na stabilnych procesach w zakresie metod produkcji i logistyki, dzięki czemu spełniamy oczekiwania rynku pod względem jakości i niezawodności dostaw.