Skip Ribbon Commands Skip to main content
  • redirect
  • Zasada wartości dodanej Trodat

Zasada wartości dodanej Trodat

 

Wielkie pragnienie, by robić rzeczy lepiej, jest siłą napędową naszego nieustannego dążenia do innowacji. Celem każdej dywizji grupy Trodat jest pomagać naszym Partnerom stać się liderem na rynku .

Oryginalne produkty Trodat - po prostu dać naszym klientem więcej:

 

więcej możliwoŚci, więcej różnorodnoŚci, więcej sukcesów

 

Więcej powodów by być szczęśliwym!
 

Każdy z poszczególnych modułów systemu ma już znaczącą pozycję rynkową. Jednak miernikiem ich wyjątkowej wartości dodanej jest kombinacja wszystkich ich łącznego stosowania.System wartościTrodat  jest czymś więcej niż tylko sumą części.

 

 

 

 

 Trodat Added Value Principle

1. kompOnenty stemplarskie TrodaT: najwyższa jakość

Nowoczesny design, wyjątkowa funkcjonalność i najlepsze materiały tworzą każdą pieczątkę Trodat wyjątkową. Linia Trodat Professional - pieczątki do użytku biurowego do intensywnego użytkowania. Nowy Trodat Printy – pieczątka neutralna dla środowiska; najmniejsza, prosta w konstrukcji, wyprodukowana z wysoką zawartością materiałów z recyclingu. Pieczątki Trodat Mobile Printy – to najwygodniejsze pieczątki kieszonkowe, do użytkowania, których potrzebna jest tylko jedna ręka. Dzięki naszym linią produktowym możesz zaoferować swoim odbiorcą dokładnie taką pieczątkę, jakiej potrzebują. Dodatkowo odbicie pieczątki może być wielokolorowe, dzięki nowoczesnej technologii Multi Color.

 

 

 

2. lasery Trotec: najnowoczeŚniejsza technologia 

Firma Trotec jest częścią grupy Trodat GmbH. Trotec jest światowym liderem w produkcji laserów do grawerowania, znakowania i cięcia. Oddział Trotec zajmuje się wyłącznie systemami grawerowania laserowego i znakowania przemysłowego. Szeroka gama wysokiej jakości produktów, połączonych z niezrównanymi usługami oraz wsparciem, sprawiły, że Trotec jest jednym z wiodących dostawców w zakresie komputerowo sterowanych systemów do grawerowania i znakowania. Systemy laserowe Trotec są aktualnie używane w ponad 90 krajach na całym świecie.

 

 

 

 

3. uTypia: sklep internetowy 

Sprzedaż oraz prezentacja produktów w Internecie stają się coraz bardziej znaczące. Profesjonalne narzędzia internetowe oferowane są również przez firmę Trodat. Sklep online uTypia jest nowoczesnym narzędziem internetowym.

Nowość - sklep uTypia Consumer oferuje rozwiązania dla użytkowników końcowych i dla mniejszych firm. Jest dla wszystkich tych, którzy koncentrują się na odbiciu najwyższej jakości. Zaprojektowanie indywidualnego odbicia, to tylko cztery kroki, które należy wykonać w sklepie uTypia, Nowoczesny projekt, intuicyjne oprogramowanie
i wyszukiwarka są dodatkowymi atutami sklepu. 

 

 

 

4. Trodat Multi Color: pieczątki z wielokolorowym odbiciem

MCI to pierwsza pieczątka z wielokolorowym odbiciem wykonana nowoczesną technologią laserową.

Indywidualne ułożenie kolorów w pieczątce Trodat sprawia, że MCI jest produktem unikalnym

Tworzenie odbić wielokolorowych jest teraz łatwiejsze niż wcześniej. Wielokolorowe pieczątki tworzone są na laserach Trotec.